ARCHITEKTI A DESIGNÉŘI

SPOLUPRACUJEME S ARCHITEKTY A DESIGNÉRY, POMÁHÁME JIM REALIZOVAT PROJETKY PODLE JEJICH PŘEDSTAV

Ve studiu vám budeme nápomocní s výběrem toho nejvhodnějšího stíněnítextilních dekorací a čalounických látek pro vaše projekty a to  vždy s ohledem na váš rozpočet. U vašich klientů si vše zaměříme a zajistíme montáž. Pokud si u nás vyberete tapetu, zajistíme vám spolehlivého tapetáře, postaráme se také o realizaci čalounických prvků vámi navrženého nábytku. Realizujeme atypické osvětlení, zajistíme výrobu textilních stínidel a kabelů na míru. 

Domluvte si u nás schůzku s klienty. V našem studiu také najdete vzorníky výrobců plošných materiálů jako je Kronospan, Egger, Kaindl, Trachea, Hefas, vzorník RAL A NCS, vzorníky čalounicých látek výrobce pohovek Boem a postelí Unar, což oceníte nejen při výběru textilních materiálů, ale také prezentaci vašich představ klientům s ohledem na celkový kontext návrhu.        


Návrat k tradičním materiálům. Výzkumy a také naše pocity, nám ukazují, že při hledání klidu se podvědomě obklopujeme příjemnými a útulnými předměty v barvách, které jsou spojeny s uklidňující silou přírody. Tyto pocity nám dokáží navodit látky a to hlavně ty přírodní, měkké a příjemné na dotek v teplých barvách, jako jsou krémová, pískově hnědá,...

Především, již tradičně u nás ve studiu najdete kompletní vzorníky Kronospanu pro rok 2023/2028. Vzorníky využijete při výběru textilních materiálů na závěsy, rolety, stínidla a čalounění a nebo pokud jste architekt či designér, při prezentaci vašeho návrhu klientům.

Očekáváte narození miminka, stěhujete se do nového nebo jste se zkrátka jen rozhodli zútulnit dětem jejich útočiště? Zařídit pěkný a harmonický dětský pokojíček, který není jen skladištěm různobarevných hraček, není vždy úplně jednoduché. Přece jen, v této místnosti by se mělo cítit dobře nejen dítko, ale i rodiče, kteří zde v prvních několika...